سالن زیبایی ملودی

MELODY

فیبروز ابرو

فیبروز ابروی کی از اقدامات زیبایی است که این روزها جایگاه تتوی ابرو را گرفته است و خانم ها برای پر کردن و پرپشت نشان دادن ابروهای خود این روش جایگزین را برای زیبایی ابروهی خود به کار میگیرند . ریشه ی این روش از کشور صربستان نشات میگیرد و امروزه در سراسر جهان از جمله ایران مشتری های خودش را دارد .

eyebrow-pencil

فیبروز ابرو

فیبروز ابروی کی از اقدامات زیبایی است که این روزها جایگاه تتوی ابرو را گرفته است و خانم ها برای پر کردن و پرپشت نشان دادن ابروهای خود این روش جایگزین را برای زیبایی ابروهی خود به کار میگیرند . ریشه ی این روش از کشور صربستان نشات میگیرد و امروزه در سراسر جهان از جمله ایران مشتری های خودش را دارد . فیبروز ابرو در واقع یک تکنیک دستی و نیمه دائمی از خانواده میکروبلیدینگ است که برای طراحی ابرو به شکل بسیار واقعی از ان استفاده میشود. در این روش شکل ابروها با توجه به آنچه به عنوان "مورفولوژی صورت" شناخته می شود ، دقیق محاسبه می شود. این تکنیک بسیار ماهرانه برای ارضای رضایت آن دسته از مشتریانی است که مایل به احیای ابروهای خود هستند ، و در واقع در این تکنیک با اصلاح مشکل ابروها داخل ابرو پر شده و زیبایی ان دو چندان به نظر می رسد . البته باید به آن ها حق داد . شب عروسی فقط یک بار در زندگی هر انسانی رخ می دهد و عروس و داماد هر دو دوست دارند این شب را به بهترین شکل ممکن بگزار کنند و عروس نیز دوست دارد در ویژه ترین شب زندگی اش بهترین ورژین خودش باشد .

برای این که این تکنیک بهتر روی پوست جواب بدهد نباید یچ چونه مشکلی پوستی در ان نقطه از ابرو که این فرایند انجام میشود مانند اگزما ، درماتیت سبوره ، آکنه ، جوش یا هر گونه آسیب دیگر وجود داشته باشد . بنابراین قبل از انجام فیبروز ابرو باید پوست صورت و ناحیه ای که قرار است تحت فیبروز قرار بگیرد از هرگونه آسیب و زخم و مشکل پوستی دور باشد .

 در این روش از سوزن های یک بار مصرف استفاده میشود تا با تزریق رنگ به داخل ابرو مشکلات مربوط به تناسب و خالی بودن ابو بر طرف شود . در این روش نقاط خالی ابرو چر میشود و ابرو قرینه سازی میشود و نواقص آن برطرف میگردد همچنین شکل دو ابرو با یکدیگر تقارن پیدا می کند و با رنگ دلخواه مشتری تمامی این اقدامات منجر به پدیداری ابروانی زیبا تر و پرپشت تر میشود . این متد غیر دائمی است و این موضوع بدان معناست که پس از مدتی این رنگ از روی ابرو  پاک میشود . بدین ترتیب برای دائمی کردن این روش می توانید در زمان کمرنگ شدن ان برای ترمیم و تمدید دوباره به آرتیست مربوط به این حوزه مراجعه کنید .

فیبروز ابرو برای آن دسته از خانم هایی که علاقه دارند ابروهای ان ها نچرال تر و یباتر به نظر برسد تکنیک بسار مناسبی می باشد . . از آنجایی که براساس ترند های جهانی ، نگاه زنان و مردان در مورد موضوع زیبایی بیشتر به سمت سادگی و طبیعی بودن صورت پیش می رود می توان این روش را مناسب ترین روش در دنیای مد امروز دانست ، زین باب  متخصصین این حوزه تلاش کرده اند تا با  به وجود آوردن انواع فیبروز مثل فیبروز ابرو و مژه و لب این  تکنیک را وسعه دهند .

این تکنیک یک نوآوری شگفت انگیز در تجارت زیبایی است. با این وجود ، با همه روش های شناور که این روزها باب شده اند  ،چرا گرایش ها به فیبروز ابرو بیش از هر تکنیک دیگری بوده است ؟

با ظهور آرایش دائمی در صنعت زیبایی ، سبک ها و روش های بی شماری برای انتخاب وجود دارد. همه آنها از ویژگی ها و مزایای خودشان پشتیبانی می کنند. با این حال ، فبروز ب خودی خود از مزایای بسیار منحصر به فردی برخوردار است .

نسبت طلایی

اساس روش فیبروز نسبت طلایی است. در اصل به معنای طلایی نیز شناخته می شود ، این کلمه در ریاضیات به معنای نسبت الهی است. استاد برانکو بابیچ از این ایده برای ایجاد روشی برای ترسیم ابرو به صورت سفارشی استفاده کرد که متناسب با چهره هر فرد باشد. این مفهوم با دانش نظری تئوری رنگ ، آناتومی صورت و آناتومی پوست به کار می رود تا ابروها کاملاً واقعی و طبیعی به نظر برسند. در عمل ، از میانگین طلایی برای محاسبه و علامت گذاری تقارن صورت استفاده می شود ، که تمام نسبت های صورت را به هم نزدیک می کند. بنابراین حتی اگر هر فرد چهره متفاوتی داشته باشد ، قوانین تناسب همیشه ثابت مانده و قابل اجرا هستند. استفاده از نسبت طلایی واقعاً بازی را تغییر داد. با محاسبه زاویه ها مطابق با تقارن طبیعی صورت ، می توان بر روی هر مشتری ابروی مورد نیاز صورت خودش را کشید. بنابراین در حال حاضر ، حتی مشتریانی که ابروان کوتاه بسیار کم پشتی دارند می توانند با استفاده از این روش به گونه ای که خیلی طبیعی به نظر برسند نقص ابروهای خود را رفع کنند .

334

پوست عروس

ابزارهای رو به تکامل میکروبلیدینگ

با این وجود ، بدون ابزارهای خاص میکروبلدینگ  ، نمیتوان عملیات را انجام داد. به همین دلیل است که فیبروز ابرو با  تیغه ها و رنگ دانه های خود معرفی شد تا سهولت میکروبلدینگ را فراهم کند .

تیغه ها تیز و برش خورده و متناسب با ابعاد  خاص پوست هستند. از یک طرف ، هدف آنها ایجاد برش هایی در اندازه های مختلف است ، و از طرف دیگر طراحی آنها اجازه می دهد تا ضربه های ساده و ترزیق رنگدانه انجام شود . این برشهای ریز مانند فولیکول های موی فردی است و دلیل اصلی طبیعی نگاه داشتن ابروها همین برش های ریز است .

با این حال ، رنگدانه های سفارشی ایجاد شده عامل ایجاد رنگ تصفیه شده هستند. بر اساس یک سری فرمول های ، رنگدانه ها  به طور مداوم تولید می شوند.این فرمول ، فرمول SUPE  است . مشکل رنگ گرمتر در میکروبلدینگ ، به خصوص مایل به زرد یا بلوند ، این بود که این رنگدانه بیش از یک سال دوام نمی آورد. فرمول SUPE کاملاً آن را تغییر داد و سرانجام با ترکیب مواد مصنوعی و ارگانیک ، رنگهای گرم تری را به آرایش دائمی وارد کرد. تیغه ها و رنگدانه ها از ابزار فیبروز هستند که همگی در پکیج های فیبروز وجود دارند و در هر دوره ی میکروبلدینگ و فیروز که هنرجو انجام ان را یاد میگیرد معرفی هر کدام از این محصولات دقیق تر انجام میپذیرد .

تکنیک جدید و  نیمه دائمی

تکنیک فیبروز نیمه دائمی است. اگرچه در بین مردم به عنوان “تتو” صورت شناخته می شود ، اما این روش دائمی نیست ، زیرا تقریباً هر سال یکبار باید ترمیم روی آن صورت بگیرد . به غیر از این ، به هیچگونه مراقبت حرفه ای منظم نیاز ندارد.

یکی از مزایای فیبروز این است که جای تست را برای مشتری باز می گذارد .  مشتریان می توانند ابروهای خود را مطابق آخرین روند اصلاح کنند و یا حتی به دنبال تغییر دائمی ظاهر خود باشند. به هر حال ، اگر مشتری راضی باشد حداقل یک سال برای این تغییر زمان دارد .

روش طراحی نیز به ویژه منحصر به فرد است ، زیرا از روش خاصی در آن استفاده میشود که بیشتر شبیه به نوازش است و کمتر به تزریق و فرو کدن سوزن در پوست شباهت دارد.. این روش جهت طبیعی موها را تقلید می کند و به همین خاطر ایت که ابرو در طبیعی ترین حالت خودش دیده میشود .

روش فیبروز

ماموریت هنرمند در زمینه ی فیبروز این است که با جادوی جوهر ها بتوان زیبایی طبیعی را به صورت مشتری هدیه دهد .  ویزگی های که در زیر ارائه شده اند نشان می دهند که مابین تمامی خدمات تتو و میکروبلدینگ جرا باید با ضمنات و اطمینان خاطر خدمات فیبروز را انتخاب کنیم .

 

   – توانایی کشیدن ابرو با توجه به چهره هر شخص

   – استفاده از نسبت طلایی برای محاسبه تقارن

   – طبیعی بودن

    – سفارشی سازی با توجه به خواسته یا سلیقه مشتری

    – ابزارها و رنگدانه های خارق العاده که به طور خاص برای میکروبلیدینگ ایجاد شده اند.

 

هنر از طریق سفارشی سازی روی صورت پیاده میشود

این روش برای آن دسته از افرادی که دوست دارند بر حسب سلیقه خودشان صورت خودشان را تغییر دهند بسیار کارایی دارد . این روز ها در اینستاگرام  و فیسبوک عکس های ” قبل و بعد” زیادی را در هر حوزه ای از خدمات زیبای میبینید . در مورد نمونه ی فیبروز طبیعی ترین و سلیقه ای ترین مدل ها را خواهید دید و این نشان از وجود سلیقه های متعدد  از امشتری های این روش می دهد .

پروسه ی کلی فیبروز به این شکل است که ۴ هفته بعد از مرحله ی اول برای ترمیم و انجام مرحله ی دوم مجدد به سالن زیبایی مراجعه  تا نواقص نمونه ی قبلی برطرف گردد .

فیبروز روشی است که یک زیبایی پنهان به صورت فرد میبخشد . شاید کسی متوجه این نشود که ابروهای فرد چه تغییری کرده است اما زیبایی  ایجاد شده و تغییری که صورت  فرد دستخوش آن شده است چیزی نیست که از دیده ی کسی مخفی بماند .

 

منظور از فیبروز کار و هنرمند فیبروز کار چیست ؟

هنرمندان فیبروز کارهای بزرگی را ایجاد می کنند ، زیرا آنها روش بسیار خاصی را دنبال می کنند که از طریق یک دوره آموزشی دقیق ۶ ماهه به آنها آموزش داده می شود. برای شرکت دراین دوره باید یک انسان هنرمند استعداد درونی خودش را بشاسد چرا که این هنر فقط سر و کله زدن با رنگ و سوزن نیست و ذوق هنریو زیبایی شناسی و ریاضیات فرد نیز باید قوی باشد .

روش و ابزارهای فیبروز برای کمک به هنرمندان آموزش دیده آنها در تولید موهای بسیار دقیق ، تقارن کامل و یک فرم ابرو زیبا که با شکل طبیعی صورت و استخوان مشتری مطابقت دارد ، به دقت طراحی شده است.

محصولات فیبروزهمچنین برای اطمینان از بالاترین کیفیت ، جلوگیری از هرگونه فلزات سنگین خطرناک که در بیشتر رنگدانه های آرایشی دائمی وجود دارد و ایجاد رنگی که باقی می ماند ، بارها و بارها آزمایش و طراحی مجدد شده است.

به همین دلایل و موارد دیگر ، اگر می خواهید نتایج خوبی با درمان میکروبلیدینگ خود بدست آورید ، بسیار توصیه می شود که به دنبال یک هنرمند فیبروز باشید.

بعد از فیبروز باید مشتری منتظر چه تغییراتی باشد ؟

بعد از اینکه فیبروز کاری توسط آرتیست مربوطه انجام شد ، تقریباً ۴-۶ هفته از تاریخ شروع اقدام تا کامل شدن ماحل اقدام نیاز است. شارژ و تمدید و ترمیم فیبروز یکی از مهم ترین نکات کلیدی این کار است. در اصل ، مرحله دوم و نهایی هر درمان نتایج موقیت آمیز تری با خودش به همراه دارد . تغییر رگ فیبروز و پیدا کردن رنگ حقیقی اش حدود دو ماه طول میکشد .

در طول هفته اول ، رنگدانه رنگ تیره تر به نظر می رسد. این کاملا طبیعی است! رنگ به خودی خود محو می شود و با بهبود پوست تا ۵۰٪ کاهش می یابد. روند بهبودی خود حدود ۲۸ روز طول می کشد ، به همین دلیل است که ۴-۶ هفته منتظر می مانیم تا تکمیل پروسه ی تمدید و ترمیم را انجام دهیم. هدف از شارژ کردن ، جایگزینی هر رنگدانه و رنگی است که در طی روند بهبود از بین رفته باشد. برای انجام کل روشهای درمانی میکروبلیدینگ کاملاً ضروری است که یک روش جبران مجدد انجام شود.

پوست اطراف نواحی هر دو ابرو بلافاصله پس از فیبروز  قرمز می شود و به احتمال زیاد در روزهای بعد از فیبروز متوجه پوسته پوست های  جزئی خواهید شد. قرمزی و زخم کاملاً طبیعی است ، قسمت مهمی از روند بهبودی است – و مطلقا موضوعی نیست که لازم باشد نگران آن باشید! قبل از شروع این اقدام ، هر مشتری باید فرم رضایت و مشاوره کامل را امضا کند. فیبروز برای همه امکان پذیر نیست. مواردی وجود دارد که از انجام این اقدام زیبایی جلوگیری می کند. شرایط پزشکی موجود ، شرایط پوستی ، بیماری های پوستی و تحریکات ، و همچنین برخی از آلرژی ها ، ممکن است شروع درمان شما را برای فیبروزکارتان غیرممکن کند.

برای فیبروز کاری چه ابزاری نیاز است ؟

ابزار کارمورد استفاده درفیبروز با ابزار کاری که برایمیکروبلدینگ استفاده میشود تاحدودی مشابهت دارد اما درذیل به طورتخصصی آن چه درفیبروز استفاده میشود را عنوان کردیم .

  • قلم غیر برقی میکروبلدینگ ی فیبروزکه برای ظریفکاری هایلازم باید به دقت و ظرافت تمام انتخاب شود .
  • سوزن های مخصوص فیبروز یک بار مصرف
  • رنگدانه های مخصوص فیبروز
  • کاور مخصوص مشتری
  • کلاه مخصوص فیبروزکار
  • ماسک برای صورت
  • مواد مخصوص برایاجاد بی حسیدرهنام سوزن کاری
  • پنبه و سرم شست و شو برای پاکسازی در صورت خون ریزی پوست
  • تشتک مخصوص رنگ